Tvorų statymas

Tvora – tai statinys, skirtas apsaugoti, pažymėti, paslėpti ir netgi papuošti savo privačią valdą. Tvora – tai neatsiejama namo dalis, kuri gali būti laikoma net pastato vizitine kortele. Šiandien tvorų pasirinkimas yra labai didelis: nuo klasikinių medinių iki modernių plieninių tvorų. Todėl renkantis tvorą svarbu ne tik estetinė jos išvaizda, bet ir funkcionalumas bei paskirtis.

Segmentinės tvoros
Segmentinių tvorų statymas yra puikus pasirinkimas norintiems kokybiškai ir estetiškai atskirti sklypų ribas, aptverti teritoriją nuo pašalinių. Tačiau ši tvora Jūsų kiemo nepaslėps nuo pašalinių akių.
Segmentinių tvorų statymo procesas nėra sudėtingas todėl, kad tvora sudaroma iš atskirų vienodų segmentų, dėl to labai paprasta reguliuoti tvoros ilgį, nesunkiai galima ją pritaikyti prie besikeičiančių sklypo ribų. Segmentinės tvoros labiau tinkamos didesnėms privačioms teritorijoms aptverti. Todėl, jei norite estetiškai, tačiau paprastai ir greitai aptverti savo teritoriją, siūlome rinktis būtent segmentines tvoras.

Medinės tvoros
Medinės tvoros šiuo metu yra vienos populiariausių. Jos ne tik atskiria sklypo ribas, bet ir paslepia jį nuo pašalinių žvilgsnių bei suteikia namų valdai išbaigtą, harmoningą vaizdą.
Medinių tvorų pasirinkimas yra labai platus, todėl tokia tvora gali patenkinti net išrankiausio užsakovo poreikius. Medinės tvoros gali būti komponuojamos su metaliniais ar betoniniais stulpeliais. Medžio konstrukcija gali būti komponuojama horizontaliai, vertikaliai ar 45° kampu, viena ar dviem eilėm. Medinės tvoros yra ilgaamžės, ir gerai parinkus medžiagas bei kokybiškai atlikus įrengimo darbus tokia tvora gali tarnauti 40-70 metų.

Vielos tinklo tvoros
Vielos tinklo tvoros yra skirtos atitverti, pažymėti teritoriją. Jos nėra labai saugios ir nepaslėps Jūsų kiemo nuo smalsių žvilgsnių. Tačiau šios tvoros yra vienos pigiausių ir greičiausiai įrengiamų.
Vielos tinklas yra tvirtinamas prie metalinių stulpelių. Pats tinklas gali būti virintas, pintas ir regztas, taip pat galima rinktis cinkuotą ar cinkuotą ir dengtą plastizolu.

Tvorų statymas yra pakankamai nesudėtingas procesas, tačiau norint pasiekti geriausio rezultato, būtina naudoti kokybiškas medžiagas ir profesionaliai atlikti darbus.
Pagal Jūsų pageidavimą ir Jūsų sklypo, namo, landšafto techninius bei architektūrinius kriterijus mes Jums pasiūlysime patį optimaliausią ir labiausiai Jums tinkantį tvoros variantą.

Tvorų statymo galerija