Trinkelių darbai

Pradžia -> Trinkelių darbai

Trinkelių klojimas

Trinkelėmis išklotas Jūsų kiemas, sodo takai, įvažiavimai, keliukai ne tik atrodys tvarkingai, bet taip pat bus ilgaamžiai. Trinkelių grindiniai yra lengvai prižiūrimi, patogūs ir estetiški. Tačiau tam, kad grindinys atrodytų nepriekaištingai ir tarnautų ilgai, būtina darbus atlikti pagal tam tikrą technologiją. Taip pat labai svarbu naudoti tik kokybiškas medžiagas. Mūsų kvalifikuota komanda atvyks pas Jus, apžiūrės esamą situaciją, sužinos Jūsų norus bei lūkesčius, padės pasirinkti trinkelių rūšį, dėjimo būdą, kompoziciją, patars dėl trinkelių spalvos bei išspręs kitus Jums rūpimus klausimus. Nemokamai sudarysime trinkelių grindinio įrengimo sąmatą.

Trinkelių impregnavimas

Trinkelės impregnuojamos Danų firmos specialiu impregnantu, kuris įsigeria į betono paviršių ir sudaro apsauginį sluoksnį. Šis sluoksnis apsaugo paviršių nuo dėmių (uogų, sulčių, kavos, vyno). Taip pat saugo paviršių nuo samanų, kerpių ir dumblių augimo.  Paviršius lengviau valomas, prižiūrimas.

Trinkelių dažymas

Dažytas paviršius yra apsaugotas nuo tepalo, riebalinių dėmių. Taip pat ant dažyto paviršiaus neauga kerpės, samanos, dumbliai. Paviršius yra atsparesnis purvui, lengviau prižiūrimas ir valomas. Dažus galima pasirinkti iš penkių skirtingų spalvų, kurios Jūsų kiemui suteiks estetišką vaizdą.

Trinkelių valymas

Nuo trinkelių nuvalomos riebalų, tepalo dėmės. Taip pat pašalinamos purvo žymės. Nuvalomos samanos, kerpės. Išvalomi trinkelių tarpai.

Atlikti trinkelių klojimo darbai:

Iš trinkelių pagaminti laiptai: